Festyn sportowo-rekreacyjny.

W dn. 18VI.2019 r. odbył się w naszej szkole festyn sportowo-rekreacyjny dla młodzieży szkolnej i mieszkańców Bronowić, zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego we współpracy z fundacją Teatikon.

W sali gimnastycznej i na boisku szkolnym przeprowadzono rozgrywki sportowe oraz spotkanie z wolontariatem sportowym i znanym sportowcem Michałem Kitlińskim (AZS UMCS Lublin).

Na scenie przed szkołą miały miejsce występy artystyczne i warsztaty teatralne. W trakcie festynu zbierane były fundusze na chorą podopieczną fundacji "Zdążyć z pomocą".

Wyniki rywalizacji sportowej:

Biegi przełajowe dziewcząt - 1. Karolina Kosik 1b, 2. Renata Karkut 1b, 3. Milena Saj 2b.

Biegi przełajowe chłopców - 1. Jakub Majewski 1d, Sebastian Grzywaczewski 1d, Arkadiusz Podleśny 1d.

W meczu piłkarskim reprezentację klasy 1d pokonał zespół w składzie : Karol Terebieniec 2d, Kacper Maciąg 2d, Jakub Major 1d oraz, gościnnie występuący, uczeń LO w Dubience.

W meczu siatkarskim dziwecząt  reprezentację klasy 1c pokonał zespół w składzie: Natalia Flak 1d, Julia Sujka 1d, Kinga Sujka 1b, Karolina Kosik 1b, Alicja Ostrzyżek 2e, Aleksandra Muzyczuk 2e i Wikoria Wojda 2e.