Lista podręczników na rok szkolny 2018/2019

Lista podręczników na rok szkolny 2019/2020

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie

Lista podręczników dla klas pierwszych po gimnazjum

UWAGA

Uczniowie klas pierwszych po gimnazjum wszyscy mają takie same podręczniki.

Podręczniki do języka angielskiego wskażą nauczyciele we wrześniu- po teście różnicującym.

Podręcznik do religii i drugiego języka obcego- zgodnie z deklaracją w ankiecie wypełnianej w trakcie rekrutacji.

plik do pobrania

Lista podręczników dla klas pierwszych po szkole podstawowej

UWAGA

Uczniowie klas pierwszych po szkole podstawowej mają takie same podręczniki do: języka polskiego (ten sam podręcznik i do podstawy i do rozszerzenia), plastyki, edukacji dla bezpieczeństwa, podstaw przedsiębiorczości.

W przypadku programu szkoły podstawowej rozszerzenie zaczynają się już w klasie pierwszej, dlatego potrzebny jest podręczniki i do podstawy i do rozszerzenia. Podręczniki do rozszerzeń będą kontynuowane również w klasie drugiej.

plik do pobrania